DESIGN BY PL to portal autorski. Wybieram to o czym piszę, ale jestem otwarta na Wasze propozycje zwrócenia mojej uwagi na ciekawe projekty, produkty, wydarzenia itd.

Nie publikuję przedruków materiałów prasowych od firm.
Wykorzystuje takie materiały oraz inne informacje pozyskane od autora/marki (np. rozmowy o procesie projektowym, wizyta w pracowni czy fabryce, pobyt na targach itp.), by opisać projekt, produkt, wydarzenie, usługę, które mnie zainteresują, jednak droga do takiego tekstu zawsze zaczyna się od projektu. DESIGN BY PL to wyselekcjonowany materiał o designie.

Jeśli reprezentujesz firmę zainteresowaną moim tekstem autorskim o produkcie czy marce napisz. Warunki takiej współpracy ustalane są indywidualnie, po uprzednim zapoznaniu się przeze mnie z proponowanymi produktami.

Na DESIGN BY PL poza spojrzeniem na produkt, na projektanta pojawi się także cykl o fabrykach. Ludzie, narzędzia, maszyny, tradycje i nowe technologie, dzięki którym projekt przeradza się w produkt i trafia w nasze ręce. Magia procesu produkcji, ukryta na co dzień za murami fabryki a tak ważna w zrozumieniu czym jest design.

Zainteresowanych taką formą pokazania swojej marki, produktów zapraszam. Odwiedzanie fabryk to jedna z przyjemniejszych części mojej pracy, więc chętnie przyjadę. Forma – fotoreportaż, film – ustalana jest pod indywidualne potrzeby.

Strona DESIGN BY PL dysponuje powierzchnią reklamową. Zainteresowanych – tylko z branży designu – zapraszam do kontaktu.

DESIGN BY PL to moja firma, której jedną z form aktywności jest ta strona. Piszę tu, poza moimi artykułami w magazynach branżowych, o designie. Prowadzę wykłady/prezentacje/szkolenia oraz panele dyskusyjne na otwartych i zamkniętych wydarzeniach. Prowadzę niezależne konsultacje projektów wdrożeniowych dla firm. Wszystko oczywiście w zakresie designu.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Krystyna Łuczak-Surówka
współpraca@designby.pl